پویش نذر نان خیرستان

پویش نذر نان خیرستان به همت خیریه هیئت حضرت اباالفضل «علیه السلام» و با مساعدت خیرین و بانیان خیر در شهر اصفهان برگزار می گردد.
در این طرح حواله دریافت نان در بازه های زمانی مختلف بین نیازمندان شهر اصفهان توزیع می گردد.
قیمت هر یک حواله ده قرص نان معادل 5 هزار تومان می باشد که خیرین و نیکوکاران محترم می توانند در این امر یاری رسان خیریه هیئت حضرت اباالفضل «علیه السلام» باشند
جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این طرح و مشارکت نقدی،  به اپلیکیشن خیرستان مراجعه نموده یا با تلفن ۰۳۱۳۴۴۹۰۰۱۱ تماس حاصل فرمایید.

ادامه مطلب

به مناسبت ولادت حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) و شب یلدا، طرح یلدای خیرستان برگزار شد

همزمان با فرارسیدن ایام ولادت حضرت زینب کبری «سلام الله علیها» و شب یلدا از کهن ترین جشن های ایرانی، طرح یلدای خیرستان به همت خیریه هیئت حضرت اباالفضل «علیه السلام» و با مشارکت خیرین عزیز وبانیان خیر برگزار شد.

در این طرح 430  بسته اقلام شب یلدا شامل چند نوع میوه، شیرینی، تنقلات و نبات و نمک متبرک به ارزش هر بسته 80 هزار تومان تهیه و بین پدربزرگ ها و مادربزرگ های نیازمند توزیع گردید.

ادامه مطلب

برگزاری طرح اطعام خیرستان، پنجشنبه هر هفته

در طرح اطعام خیرستان، پنجشنبه هر هفته غذای گرم در شرایط کاملاً بهداشتی تهیه و بین نیازمندان شهر اصفهان و مددجویان خیریه هیئت حضرت اباالفضل (ع) توزیع می گردد.

مردم عزیز، خیرین نیکوکار و بانیان خیر نیز می توانند نذورات خود را خصوصاً نذوراتی که نیت آنها پخت غذای گرم و تهیه بسته های غذایی می باشد را به حساب خیریه هیئت حضرت اباالفضل (ع) واریز نموده و مارا در اجرای این طرح یاری نمایند.
ضمناً خیرین عزیز در صورت تمایل  می توانند تا نیمی از تعداد سفارش خود را دریافت و بین نیازمندان مورد نظر خود توزیع نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این طرح و مشارکت نقدی،  به اپلیکیشن خیرستان مراجعه نموده یا با تلفن ۰۳۱۳۴۴۹۰۰۱۱ تماس حاصل فرمایید.

ادامه مطلب