image
image

صندوق قرض الحسنه هیئت حضرت ابوالفضل (ع) اصفهان

صندوق قرض الحسنه هیئت حضرت ابوالفضل (ع) اصفهان به همت هیئت مدیره این هیئت و جمعی از خیرین شهر اصفهان با هدف کمک به خیریه حضرت ابوالفضل (ع) و مساعدت به افراد نیازمند و مستمند در سال 1379 تاسیس شد.

این صندوق قرض الحسنه در زمینه ی حساب های جاری ، پس انداز ، وام و… فعالیت میکند که منابع مالی این صندوق از طریق کارمزدهای بسیار ناچیز وام هایی داده شده به افراد تامین میشود.

افراد میتوانند با سپرده گذاری در این صندوق قرض الحسنه در این مسیر خیر شرکت نموده و موجب خوشنودی خدا و ائمه معصومین بخصوص حضرت ابوالفضل (ع) شوند همچنین افراد سپرده گذار میتوانند از طریق پر کردن فرم و تقاضای وام و معرفی افراد نیازمند با ضامن معتبر از وام های صندوق قرض الحسنه هیئت حضرت ابوالفضل (ع) استفاده کنند.

می توان پیشرفت صندوق هیئت حضرت ابوالفضل (ع) اصفهان در این سال های اخیر را کمک خالصانه افراد و نیت های پاک سپرده گذاران در راه خدمت رسانی به افراد نیازمند و دعای خیر این افراد برای خدمت گذاران این هیئت و صندوق قرض الحسنه دانست که می توان با سپرده گذاری بیشتر مردم عزیز و شریف و مومن و متعهد در این راه خیر و خداپسندانه پیشرفت های قابل ملاحظه تری کسب کرد.